ESL'de Yorum Yazan Kazanıyor

ESL'de Yorum Yazan Kazanıyor

Elektronik Sigara Likitci Yorum Yaz Kazan, Müşteri deneyimlerimizi önemsiyoruz... 5000 den fazla müşterimiz 8 tane elektronik sigara ve likit satış sitemiz ile satışını yaptığımız tüm ürünlerin arkasındayız ve müşterilerimizin olumlu veya olumsuz her yorumunu daha sonra bizden alışveriş yapacak olan müşteri adaylarımıza yol göstermesi açısından güzel bir yol olduğunu düşünüyoruz. Yanlış duymadınız alışveriş aşamasında satın aldığınız ürünler ile ilgili, hizmet anlayışımız ile ilgili, kargolama aşaması, paketleme, alışveriş sonrası destek daha bir çok konuda görüş ve düşüncelerinizi satın almış olduğunuz ürünleri sitemizde yorumlayın her toplam 150 TL tutarına eşit alışverişiniz de bizden 5 TL indirim kazanın. Yorum hakkı kazanmak için ürünü satın almak ve teslim almak şartımızdır. Ürünü teslim almadan önce yorum yapılması yanlış yönlendirme olacağından istisna dahi kabul edilemez. Olumlu veya olumsuz her yorum için şartlarımız geçerlidir. Uygulamanın rağbet görmesi sonucunda diğer sitelerimiz de de bu şekilde bir kampanya yapacağız. ESL ve Buhar Adam güvencesi ile Elektronik Sigara ve E Likit ürünleri alanlar kazanıyor. Kampanya tarihi sınırı yoktur devamlı ve süresizdir.

Önemli: Forum veya İnternet Sitesinde Linkimizle beraber yorum yazan (link çalışıyor olmalı) 20 TL İndirim Kazanıyor. İntrnet Sitesi veya Forum sitesinde sitemiz ile ilgili Blog, ürün tanıtım, veya başlık açan kullanıcılar 35 TL koşulsuz indirim kazanıyor. İçeriklerle ilgili link paylaşımlarını WhatsApp iletişim: 0534 814 9187 den gönderip hemen indirimlerinizi alabilirsiniz. Her üründe koşulsuz geçerlidir.
Müşterilerimiz daha sonraki alışverişinde kullanmak üzere kazandığı indirimleri ayrı ayrı veya toplu olarak kullanma hakkına sahiptir. Müşterilerimiz yorum yaparken Ad ve Soyad bildirmek zorundadır. Daha sonraki alışverişlerinde indirimlerini kullanırken bakılacak kriterler Ad Soyad ve yorum yapılan ürünün kodu eşleşmesidir. Örneğin xyz c4 kodlu ürüne Buhar Adam yorum yaptı ve daha sonraki alışverişinde bundan doğan indirim hakkını kullanmak istiyor yapacağı tek şey ödeme sayfamızdaki Extra bilgi kısmına örnekteki (xyz c4 kodunu ve ad soyadını yazması yeterlidir. Sistem olarak toplam tutarından düşmeyeceğinden müşterilerimiz toplam tutardan indirimlerinden doğan hakların tutarını düşerek ödeme yapabilirler sorularınız için 0534 814 9187 WhatsApp iletişimden destek alabilirsiniz. 

3 ve üzeri ürün alımında standart kargo ücretsizdir. Geriye dönük bakiye düşümü yapılmaz. 3 ve üzeri ürün alımında kargonun da dahil olduğu toplam tutarı değil ara toplam tutarını ödemeniz halinde kargonuz ücretsiz olarak gönderilecektir.

Önemli: Yorum yaparak ücretsiz kargo hakkı kazanmak isteyen kullanıcılar talimatlara uygulamalıdırlar ve en az 200 tl alışveriş yapmış olmalıdırlar. Harici durumda taleplere cevap verilmemektedir.