Buhar Adam Güvencesi İle Elektronik Sigara

Yazar Buhar Adam 16/06/2018 1 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Likit Blog Yayınları,

Buhar Adam Güvencesi İle Elektronik Sigara

Buhar Adam Güvencesi, Türkiye'de her geçen gün tütünlü sigarayı bırakmak için elektronik sigara kullanımının artması ve popüler bir hal alması Türk kullanıcılar için hem sağlık açısından hemde daha temiz bir ortam sağlanması kullanıcıların beğenisini toplamış ve yaygınlaşma hızla devam etmektedir. Ülkemiz de yasal olmaması sebebi ile gerek sosyal ortamlardan satışı gerekse çeşitli tek sayfa web siteleri ile satışı ve güvensiz ortamların doğuması sebebi ile elektronik sigara modelleri, e-likit ve yedek parça satışı yapan dolandırıcılar ile dolup taşmış güvensiz bir alışveriş ortamı oluşmuştur. Yaşanan sorunlardan bazıları siparişi verilen ürünün gönderilmemesi,, Clon (sahte kalitesiz) ürün gönderilmesi, ya da hiç bir ürünün gönderilmemesi ve muhattap satıcıların ortadan kaybolması gibi bir çok mağdur olan elektronik sigara kullanıcılarının ilk zamanlara oranla düşsede bu tarz dolandırıcılar her geçen gğn yenileri de eklenerek devam etmektedir.

Mağdur olan e sigara kullanıcılarının genel anlamda sorun yaşamadan uygun fiyatlarla ürün alma en tabi hakkıdır. Bu sebeple Buhar Adam gibi genel bir isim üzerinden marka olmayı başarmış güvenilir elektronik sigara satıcısı tek telefon numarası  (15 yıllık faturalı iletişim hattı) Tek banka hesap bilgisi ve kendisine ait olması bilinçli kullanıcıların isteyebileceği önceliklerden bazılarıdır. 6 adet elektronik sigara satışı yapan Buhar Adam'a ait uzun yıllardır ürün satışı yaptığımız sitelerimiz şu şekildedir;

Elektronik Sigara Likitci

Buhar Adam

Vape Turko

Elektronik Sigara İlanları

Likit Park 

Taksitli Al Sat

ESF FORM

E Sigara Park

Elektronik Sigara Sitelerimizde yüclerce e-likit ve elektronik sigara cihaz modellerinin yanı sıra atomizer, Coil, Elektronik Sigara Pili, E Sigara Pili için Şarj Aletleri, Atomizer Camları, Rezistans Telleri, Sarım Pamuk ürünleri ve benzeri bir çok elektronik sigara ürününü en iyi markaların orjinal ürünlerini en ucuz fiyatlarla iade garantili olarak satın alabiliyorsunuz. 

Müşterinin Satın Alma sürecinden teslim alana kadarki aşamaya denk en iyi hizmet anlayışı ve destek sözü ile satış yapan Buhar Adam %100 müşteri memnuniyeti ve 1000 den fazla devamlı müşterisine her geçen gün yenisini ekleyen kaliteli hizmet anlayışını yakalamış olduğu büyüme ile fiyatlarını her geçen gün daha da uygun tutarak devam ettiriyor.

İnternet ve Sosyal ortamda bir ürünü en uygun fiyatlı satın almanın en makul yolu direkt banka havalesi şeklinde ödemedir. Başından beri bu şekilde satışlarına devam eden Buhar Adam'ın ucuz fiyat sunmasının bir çok sebebinden biri de ürünü satın alırken ödemiş olduğunuz ücret içerisinde extra bir satıcı gideri eklenmemiş olmasıdır.

Kapıda ödeme satış yapan bir siteden alışveriş yapmanız durumunda vergi+ Kargoya ait kapıda ödeme hizmeti ücretleri hep ürün satın alan müşterilerin cebinden çıkmaktadır. Bu da 10 liralık bir ürünün size 15 liraya satılması yerine 30 lira ödemeniz gerekmektedir.Bu durumda sadece ürünün parasını ödemiş olmuyorsunuz dolaylı yoldan size gereksiz olarak 3, 4 farklı hizmetlerin parası ödetiliyor. Bazı müşterilerimiz siz de neden bukadar aynı ürün ucuz diye soruyorlar ürün sahtemi diye soruyorlar. Bu sorunun cevabı aslında bu bir önceki açıklamamız. Buhar Adam e sigara ve e-likit  Satışını yapmış olduğumuz sitelerimizde tüm ürünler orjinallik konusunda sorgusuz iade garantilidir.

1 Yorumlar

Buhar Adam elektronik sigara likitci:
18/05/2019, 08:24:11 PM, elektroniksigaralikitci.com
Cevapla

Elektronik Sigara - Elektronik Sigara Likiti - Smok - Vaporesso - Eleaf - Joyetech - One Hit Wonder - Yogi - Dinner Lady, Nasty Juice, Vape, Pod, Mod, Kit, POD MOD, POD Kit, Salt Likit, Duralex

Yorum Yap