2018 Yılının En İyi RDA Atomizer Modelleri

Yazar Buhar Adam 07/10/2018 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,

2018 Yılının En İyi RDA Atomizer Modelleri

2018 İlk 7 RDA Atomizer Sıralaması, En iyi likit lezzeti ve buhar sunumu değerlendirmelerinden öncelikli olarak daha sonra kullanılan materyel kalitesi, kullanım kolaylığı, hava akım kontrolleri, sızdırmazlık ve kullanıcı yorumları dikkate alınarak hazırlanan 2018 yılının en iyi RDA Tank modelleri altta teknik veri ve özellikleri sıralanmıştır. En iyi sırasıyla 7 adet RDA atomzer modeli ile ilgili düşünce ve kullanım değerlendirme ve yorumlarınızı bekliyoruz.

Hellvape X TVC X Heathen Drop Dead RDA, Hellvape'in eleştirmenler Heathen ve TVC ile yaptığı işbirliği isminin ne anlama geldiğini gösteriyor: TVC'nin Drop ve Heathen'in Dead Rabbit'sinin en popüler iki televizyonunun melezi. 24 mm Drop Dead RDA, pürüzsüz bal peteği hava akımı tasarımı ile her iki dünyanın en iyisini bir araya getiriyor ve muhteşem lezzetler üretiyor.

Wotofo X Mr.JustRight1 Profile RDA, ağın aroma ve buhar üretim özelliklerinden tam olarak yararlanmak için ideal RDA olarak kabul edilmektedir. Mr.JustRight1 tarafından tasarlanan ve Wotofo tarafından üretilen Profil, normal bobinlerle de yapılabilen 24 mm'lik bir RDA'dır. Kutuda şaşırtıcı çeşitlilikteki ekstralar ile birlikte gelir.

Wotofo X Mike Vapes Recurve RDA, Mike Vapes tarafından tasarlanan, 24 mm'lik tek sarmallı RDA ürünüdür. Yarım boru şekilli bir yapı güvertesi, tamamen ayarlanabilir açılı petek hava akışı ve hatta 810 damlalık ucu! Recurve RDA hem squonking hem de damlama modunda mükemmeldir ve bir çok aksesuarla birlikte gelir.

Tony B X Vandy Vape Pulse X RDA, Tony B ve Vandy Vape bir kez daha işbirliği yapıyor ve Darbe hattına başka bir mükemmel RDA ekliyor. 24 mm Darbeli X, suyu güvertenin dibi yerine doğrudan bobinlere yönlendiren bir üst besleme sistemi uygular. X şekilli post tasarımı ve üst kapağı kovalayan yedek buzlu bir bulut sunuyor.

Digiflavor X TVC Drop Solo RDA, geçen yılın en çok sevilen atomizerlerinden biri olan Drop RDA'nın 22 mm'lik tek sarmal baskıdır. YouTube reviewer TVC tarafından tasarlanan Drop Solo, popüler Drop-in bobin sistemini ve orijinal Drop'in tamamen ayarlanabilir petek hava akımı tasarımını sunuyor. Ekstra sabit hava akımı PMMA üst kapağı ile birlikte gelir.

Augvape X VapnFagan BTFC RDA, Augvape ve VapnFagan arasındaki bir işbirliğidir. BTFC RDA, hem üst hem de alttan bobinlere çarpan iki yönlü bir hava akımı sistemi uygular ve birlikte çalışmak için en kolay düşme inşa platformlarından biriyle gelir. Kısaltma tüm hikayeyi anlatır: Alt, Üst, Lezzet sunar.

Vandy Vape Berserker MTL RDA, Berserker MTL ürünlerinin geleneğini sürdürüyor. Çeşitli hava akışı seçenekleri sağlamak için çıkarılabilir hava akımı uçlarını kullanan ayrıntılı bir sisteme sahiptir. İçerdiği güzellik halkaları Berserker'i daha büyük modlar için mükemmel bir uyum haline getirirken, 18 mm'lik çapı, ona benzersiz, retro bir görünüm kazandırıyor.

Yorum Yap