2018 Yılının En İyi Pod Cihazları

Yazar Buhar Adam 09/10/2018 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,

2018 Yılının En İyi Pod Cihazları

2018 Yılının En İyi Pod Cihaz Modelleri, Elektronik Sigara cihazlarının tütünlü sigarayı bıraktırmakdaki başarısı görüldükce talepler ve piyasadaki markaların rekabeti ile birlikte yeni model ürünler daha güçlü, daha ufak boyurlu, daha uzun pil ömrü vs gibi bir çok alanda rekabete girilen elektronik sigara üreticileri popüleritesi artan e sigara cihazların da özellikle taşınabilir ve hepsi bir arada sistemler olması çok önemli işte bu nedenle POD sisteme sahip elektronik sigara modelleri hem kullanım rahatlığı hem de taşıma kolaylığı sebebi ile son yıllar da daha fazla talep gören modellerdir. 2018 en başarılı Pod Kit Elektronik Sigara modelleri sıralamamız da öncelik verdiğimiz kıstaslar şunlardır; Pil ömrü, kullanım kolaylığı, Kartuş kullanımı, Sızdırma, Ağırlık ve Ebat, Malzeme kalitesi ve fiyat performansları şeklindendir.

1. JUUL, bırakmak isteyen sigara içenler için en iyi seçimdir. Beş doğru önceden doldurulmuş aroma ile bir sigara gibi vurur. Tek adımda basit bir kurulum ile memnuniyetiniz talep üzerinedir. Kuru darbeleri önleyen kaliteli bir teknik ile otomatik bir çekime sahip olan JUUL, performans, basitlik ve güvenilirlik için bir numaradır. ESL Puanı: 9.8

2. Suorin Drop, Tatmin edici ve çarpıcı olan Suorin Drop pod vape, ünlü Foxconn tarafından üretilmiştir. Cep taşıma için mükemmel, Damla ince ama sağlam. Sızmaya dayanıklı kapsüllerin vape suyu ile doldurulması kolaydır ve sıkı çekimi sigara içmeyi taklit eder. Şarj sırasında vaped edilebilir ve düşük buhar çıkışı onu gizli ve gizli kılar.

3. Kandypens Rubi, Kandypens Rubi iyi tasarlanmış bir pod vape. Sağlam bir performans sunar - sızıntı yapan ya da kötü tat veren puflar yoktur. Yeniden doldurulabilir kapsüller, yüksek nikotinli e-meyve suyu ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ruby'nin hafif kabuğunun içinde güçlü bir dahili batarya vardır. Daha fazla hava akışlı bir tane arıyorsanız, bu odur.

4. Aspire Breeze 2, uzun ömürlü bir batarya ile sağlam ve dayanıklıdır. Düğme aktiftir ve düşük veya yüksek nikotin vaping için üç rezistansın yedek bobinlerini alır ve doldurması kolay kapsüller sızdırmazdır. Ayarlanabilir hava akışına sahip birkaç pod buharından biri olan Breeze 2, tercih ettiğiniz vape'ye göre özelleştirilebilir.

5. SMOK Infinix, SMOK Infinix yeniden doldurulabilir bir JUUL gibidir. Pratik olarak sızdırmaz ve otomatik ve çok sıkı bir çekime sahip. 25 dakikadan kısa sürede en hızlı şarj sürelerinden birine sahiptir ve geçişli şarjı destekler. Elmas şeklindeki gövdesinin tutması kolaydır ve ağızlık dudaklar için ergonomik bir şekle sahiptir.

6. Suorin Air V2, yenilikçi bir kredi kartı boyutu tasarımına sahip ince ve hafif bir pod vape. 2 mL'lik doldurulabilir kapsülleri, kendi tatlı su e-meyve suyu ile doldurmak için idealdir ve kayda değer bir lezzetle kolay bir çekime sahiptir. Pil koruması için açma / kapama anahtarına sahip olan Suorin Air V2, mütevazi ve kullanışlı.

7. Justfog Minifit, piyasadaki en ufak bir mini vape olup, bir USB çubuğundan neredeyse ayırt edilemez bir şekle sahiptir. Bir tıkırtı ateş düğmesi tarafından işletilen ve Minifit sizin nic tuz e-suyu için sadece sıkı bir çizme var. Küçük boyutlu ve düzensiz dolum sistemi, Justfog Minifit'in güvenilir ve süper gizli olmasını sağlar.

Yorum Yap