2018 Yılının En İyi Mech Mod Modelleri

Yazar Buhar Adam 21/10/2018 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,

2018 Yılının En İyi Mech Mod Elektronik Sigara Modelleri

2018 Yılının En İyi Mech Mod Modeleri, Ülkemizde de bir zamanlar popüler olan Mech Mod elektronik sigara cihazlarının eski popüleritesi kalmadı diyebiliriz. Genel anlamda Dünya genelinde durum aynı şekilde görünüyor. Tasarımı ve mekanik yapı montaj durumu göz önünde bulundurulacak olursa doğrudan pil gücünü enerjiye çeviren Hibrit ve Mekanik mod tipi elektronik sigara cihazları2018 yılında en başarılı olanlar içerisinde sıralama yapılacak olursa genel olarak değerlendirmelerle Mech mod sıralaması şu şekildedir.

Timesvape x Tenacious Vapes The Dreamer, Mekanik mod severler için bir rüya gerçek oldu. Stan aka TenaciousTXVapes tarafından tasarlanan Dreamer, özelleştirilebilir kavrama için hibrid bağlantı ve geri dönüşümlü bir boruya sahiptir. 27 mm çapındadır (25 mm'ye kadar olan oyuklar) ve 18650, 20700 veya 21700 ile kullanılabilir. Çok noktalı kontak pinleri maksimum iletkenlik sağlar.

Thunderhead Creations Tauren, Üstün bir görünüm ve mükemmel bir değer için hissediyorum. Thunderhead Creations Tauren, hibrit bir bağlantıyla birlikte gelen 24 mm'lik bir tüp modudur. 18650, 20700 veya 21700'lerle uyumludur. Anahtar, 360 derece tam temaslı bir tasarım kullanarak anında patlar. Mekanik mod tutkunları için uygun fiyatlı ve çok yönlü bir cihaz.

Sub Ohm Innovations SUBZERO X, Sub Ohm Innovations başka bir hard-hitter ile geri döner. SUBZERO X, popüler Legendary ve Shorty mech modları arasında bir hatadır. 25 mm modda gümüş kaplı kontaklar ve değiştirilebilir kollar kullanılır. Bir hibrid bağlantı ile 18650s Powered by, bir bakır kilitleme anahtarı ve otomatik pil ayarı özellikleri.

Broadside Admiral, Broadside Admiral 20700, güçlü ve çok yönlü bir boru modudur. Tutarlı ateşleme yanıtı sağlayan debriyaj tarzı bir anahtar bulunur. 18650 veya 20700 üzerinde çalışır ve yüzen bir 510 pin kullanarak bağlantı kurar. Ayarlanabilir akü kontakları maksimum iletkenlik için bakır kaplı gümüşten yapılmıştır.

El Thunder Viva La Cloud, Rusya'dan sert bir mekanik moddur. Çap 26 mm'dir ve bir hibrit bağlantı kullanır. Cihaz tek bir 18650 batarya ile donatılmıştır ve ergonomik bir his ve güvenilir performansa sahiptir. Anahtar, düzgün ve tutarlı bir çekim için kendi kendini temizleyen bir toplayıcı bağlantısı kullanır.

VGOD Pro Mech 2, Pro Mech 2 ile hoş bir değer sunuyor. Hibrit bir bağlantıyla geliyor ve çoğu makinede görmediğiniz benzersiz özelliklere sahip. Konforlu bir Delrin kavrama dış yüzeyi ve kendinden ayarlı bir batarya halkası bulunur. TriCon karbon fiber şalter, bataryanızla daha fazla temas sağlar.

Wismec RX Machina, Mech boru pazarı için uygun fiyatlı bir seçenek sunuyor. JayBo tarafından tasarlanan Wismec'in RX Machina, etrafındaki en küçük 20700 mech tüpünden biridir. Dört dekoratif / koruyucu kılıf seçeneği, altın kaplama ateşleme düğmesi ve yay yüklü üst kapak izolatörü içeren yenilikçi bir tasarıma sahiptir.

Yorum Yap