Buhar Adam Salt Likit Önerisi

Yazar Buhar Adam 01/02/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Likit Blog Yayınları,

Buhar Adam Salt Likit Önerisi

POD Sistem düşük watt çıkışlı elektronik sigara kitleri ve MTL tank kullanıcılarının içimini yapabileceği salt likitler birçok marka ve çeşit ile farklı fiyatlarda ve menşelerde ürünler mevcuttur. Fiyat performansı kalitesine göre önerebileceğim likitleri yeni başlayan ve devamlı Salt likit kullananlar için yol göstereğini düşündüğüm Salt Likit önerilerini çeşitlendirerek paylaşıyorum. Likitler'in sıralaması kriteri kalite önceliklidir.

1-) 

Ruthless Grape Drank Salt Likit 30ml

Grape Drank 30ml, Üzüm sodası ve kıvamlı üzüm aromalı şeker karışımından oluşan lezzet iksiri tüm zamanların en iyi üzümlü likit ürünü olarak bilinmektedir. Bu nefis tat artık salt likit olarak POD sistem ve düşük watt çıkışlı MTL içim yapanlara özel nefis aroma ve kokusuyla 35 ve 50mg nıkotın seçenekleri ile sunuluyor. Amerika'nın seçkin e likit sıvıları arasında ilk sıralarda yer alan Ruthless e likit çeşitleri diğer tüm ürünlerde olduğu gibi sorgusuz iade garantilidir.

Özellikleri:
Marka: Ruthless
Ürün İsmi: Grape Drank Salt Likit
Aroma ve Lezzetler: Üzümlü soda ve üzüm şekeri
Şişe Ebatı: 30ml
Menşeyi: Amerika
VG/PG oranı: 60VG/40PG
Nikotin Seviyeleri: 35 ve 50mg

2-)

Elysian Salts - Siren 30ml Salt Likit

Elysian Salts Siren, Pod tabanlı cihazlarda ve diğer düşük çıkışlı atomizerler de kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış olan tuz bazlı yüksek nikotin içeren Salt e likit sıvısıiçeriğinde bulunan çilek ve Hindistan cevizi sütü aromalarının nefis koku ve lezzeti elektronik sigara pod mod kullanıcılarını esir edecek cinsten kaliteye sahiptir. Birçok ödüllü e likit sıvısı ürünü bulunan Elysian Labs'ın 4 yıllık premium kalite standartlarında üretmiş olduğu Siren 30ml Salt Likit 24 ve 48 miligram nikotin seçenekleri ile  Buhar Adam ve Likit Park güvencesi ile Türkiye'nin her yerine stoktan aynı gün en hızlı biçimde ulaştırılır.

Özellikleri:
Şişe: 30 mL Tombul Unicorn Şişe
VG/PG Oranı: % 40 PG, % 60 VG
Aromalar: Çilek ve Hindistan cevizi sütü
Nikotin Seçenekleri: 24mg, 48mg
Menşeyi: Amerika

3-)

Dinner Lady Saltnic Lemon Tart Likit

Dinner Lady Salt nic Lemon, Geleneksel Lemon Tart lezzeti şimdi de Nikotin Tuzları ile yepyeni bir lezzetle karşınızda. Limon loru tatlarını daha yoğun ve keyifli elektronik sigara buharlama keyfi ile deneyimlemek için özellikle MTL ve Pod cihazlarda kullanılmak için geliştirilmiş e-likit sıvısı Buhar Adam güvencesiyle kapınızda.

Likit Profili
Marka: Dinner Lady
Ürün İsmi: Salt nic Lemon Tart
Birincil Tatlar: LimonBörek, Meringue 
PG / VG: 30/70 
Boyut: 30mL 
Nikotin Gücü: 30mg, 50mg

4-)

Shot HERMOD 30ml Salt Likit

 

Shot HERMODTütün, Vanilya, Karamel aromaları ile harmanlanması sonucu hafif tatlı vanilya ve karamel tonlarıyla RY4

İçimi keyifli sağlam bir boğaz vuruşu ve mükemmel buhar üretimi sağlayan salt tuzlardan üretilmiş elektronik sigara likitidir. Özel nikotin tuzu formülleri kullanarak en yüksek kalitede e-likit üreten SHOT markasının yeni seride sunduğu SALT Likit ürünü Shot HERMOD 30ml'lik çocuk koruma kapaklı şişesinde içim deneyimize sunuluyor.

Likit Profili:

Marka: SHOT

Ürün Adı: HERMOD

Aroma ve Tatlar: 
Tütün | Vanilya | Karamel

VG/PG Oranı: 50 - 50

Nikotin Seçenekleri: 35mg ve 50mg

Miktarı: 30ml

İçerdiği maddeler: propilen glikol, gliserin, nikotin, doğal ve yapay tatlar.
Menşeyi: USA

Bilgi: Tuz nikotin sıvıları, yüksek performanslı modlarda veya buharlaştırıcılarda kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. Bu sıvıları RDA'larda, RTA'larda, Damlatıcı Kartuşlarında veya Alt Ohm tanklarında kullanmanızı önermiyoruz. Bunun yerine, geleneksel düşük çıkışlı e-sıvı buharlaştırıcı olan (POD Cihaz ve Düşük MTL Tanklarda 1.0 OHM ve Altı) Shot E-Likit kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

 

5-)

Saltica LESATH 30ml Salt Likit

Saltica LYCON, İngiltere menşeyli premium kalitede salt likit üreten marka Saltica'nın pod cihazlar ile kullanılmak üzere üretmiş olduğu tuz bazlı elektronik sigara likit sıvısı ürün çeşitlerinden biri olan LYCON likit içeriğinde bulunan Tütün, Karamel, Vanilya ve Fındık aromaları karışı sizi mest edecek kalitede lezzet ve kokuya sahiptir. 30ml'lik özel şişelerinde göndermiş olduğumuz Saltica marka likit ürünleri 50% VG – 50% PG karışımdır. Buhar Adam ve Likit Park güvencesi ile satışını yaptığımız Saltica LYCON 30ml salt likit orijinallik konusunda sorgusuz iade garantili olarak gönderilmektedir.

Likit Profili:
Marka: SALTICA
Ürün İsmi: Lycon
Aroma ve Tatlar: TütünKaramelVanilya ve Fındık karışımı tatlar içerir.
VG/PG: 50/50

Nikotin Seçenekleri: 35mg ve 50mg
Şişe Ebatı: 30ml
Menşeyi: İngiltere

6-)

Duralex - Gold Tobacco Salt Likit 30ml

Duralex Gold Tobacco, Uzun yıllardır üretmiş olduğu normal ve salt nikotin içeren likit çeşitleri ile belli bir müşteri portföyünü yakalamış kalite standartlarını elinde bulunduran Duralex markası özellikle Türkiye'de beğenilen ve takip edilen bir markadır. Duralex Gold Tobacco Salt likit içeriğinde bulunan 1. sınıf kaliteye sahip güneşte kurutulmuş ve özel olarak harmanlanmış Türk tütünü tatları karışımını şimdi yeni pod elektronik sigara da deneyimlemenin en kaliteli ve uygun yolunu sunuyor. Bu ürün Buhar Adam ve Vape Turko güvencesi ile satılmaktadır.


Likit Profili
Marka: Duralex
Ürün Adı: Gold Tobacco

Cinsi: Salt Likit
Aromalar: 
Türk Tütünü Lezzetleri
VG/PG - 50 - 50
Nikotin: 35 ve 50mg
Menşeyi: Türkiye

7-)

Big Boss Tribeca Salt Likit 30ml

Big Boss Tribeca Salt Likit, Geleneksel likit Tribeca'nın Tütün ile harmanlanan kavrulmuş çerez tatlarından gelen lezzet karışımını Big Boss'un şimdi tuz bazlı e likit ürünü Tribeca Salt Likit ile POD Sistem Elektronik Sigara ve MTL Tank modelleri ile içim yapanlara özel iksir ayarında hoş koku ve lezzete sahiptir.

Likit Özellikleri:
Marka: Big Boss Salts

Ürün İsmi: Tribeca
Ürün Cinsi: Salt Likit
Aroma ve Tatlar: Tütün ve Çerez

VG/ PG Oranı: VG 50 - PG 50
Şişe Ebatı: 30ml
Nikotin Seçenekleri: 25mg, 35mg
Menşeyi: Yerli

Not: Big Boss Salt Likitleri içeriğinde etilmaltol, sweetener, alkol gibi hiçbir lezzet arttırıcı kimyasal kullanılmamaktadır.

Yorum Yap