En İyi Salt Likit Önerisi

Yazar Buhar Adam 05/05/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Likit Blog Yayınları,

En İyi Salt Likit Önerisi

En iyi salt likitler, Premium salt likitler olarak önerisini yapacağımız POD sistem elektronik sigara likitleri ilk 5 sıralamasında sizlere satın alınabilecek 5 farklı salt likit markasında Salt Nic. tuzları ile üretilen e likit sıvılarını önereceğiz. Önerilerimizin amacı elektronik sigaraya yeni başlayan ve hangi salt likitisatın alması gerektiği konusunda kararsız kalan Pod Mod kit kullanıcıları veya MTL içim yapan kendi e sigara sistemini kuran kullanıcılara yol gösterici bir yazı olmasını temenni ediyoruz.

Buhar Adam olarak öneride bulunduğumuz Salt Likit Ürünleri:

1-) Eliquid France Supreme Salt Likit, İçeriğinde Tütün, Hindistan Cevizi, Kurabiye ve Vanilya aromaları bulunan Salt Nic. tuzları ile üretilen içimi son derece kaliteli e likit sıvısı Eliquid France markasının en çok tercih edilen DL ve MTL içimde ayrı ayrı likiti bulunan popüler bir likittir. Eliquid France Supreme Salt Likit 30ml unicorn çocuk koruma kapaklı şişesinde 30 ve 50mg nikotin seçenekleri ile satılır. VG-PG oranı %50-%50'dir.

2-) Elysian Salts Skadi Salt Likit, İçeriğinde meyveli gevrek tatları bulunan e likit sıvısı Salt Nic tuzları ile üretilmiş VG/PG Oranı: % 40 PG, % 60 VG oranına sahip Premium Salt Likittir. Elysian Skadi Salt likit amerikan menşeylidir ve 24mg, 48mg nikotin seçenekleri ile satılır.

3-) Nasty Salt Reborn Silver Blend Salt Likit, İçeriğinde Krema, Vanilya ve Tütün aromaları bulunan Salt likit NASTY SALTS REBORN serisinde en çok tercih edilen pod sistem elektronik sigara likitidir. Premium e likit sıvısı Nasty Salt Reborn Silver Blend 50VG - 50 PG oranına sahiptir ve 35mg ile 50mg nikotin seçenekleri ile satılır.

Nasty Salt Reborn – Silver Blend Salt Likit

4-) Dinner Lady Saltnic Lemon Tart, Özellikle tatlı aromalı likitlerden hoşlananların ilk tercihleri arasında yer alması gereken premium kalitedeki Dinner Lady Lemon Tart Salt Likit içeriğinde Limon, Börek, Meringue aromaları bulunmaktadır. %50VG %50 PG oranına sahip Lemon Tart Salt Likit Pod Sistem e sigara modelleri ile kullanımda coil ömrünün de daha uzun süre gitmesini sağlar.

5-) Duralex Gold Tobacco Salt Likit, Yerli bir salt likit olan Duralex markasının Tütünlü salt Nic e likit sıvısı içeriğinde Türk tütünü içim deneyimini birebir sunan aromalar bulunur ve içim kalitesi çok iyidir. Premium likitlere göre fiyatı oldukça uygun olan bir seçenek olarak ilk tavsiye edilebilecek uzuc salt likit önersi olarak Duralex Gold Tobacco deneyebilirsiniz.

Duralex - Gold Tobacco Salt Likit 30ml

Yorum Yap