Elektronik Sigara Likitci Haftanın Fırsat Fiyatları

Yazar Buhar Adam 21/05/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,

Elektronik Sigara Likitci Haftanın Fırsat Fiyatları

Elektronik Sigara Sitemizin devamlı müşterilerinin yakından bildiği haftalık indirim kampanyalarımıza ramazan ayında damping etkisi ile devam ediyoruz. Özellikle Pod Elektronik Sigara ve Salt likit ürünlerinde uyguladığımız şok etkisi yapacak ekstra indirimli fiyatlar özellikle tütünlü sigarayı bırakmak isteyen elektronik sigaraya yeni başlayacak olan e sigara kullanıcı adaylarına yönelik diyebiliriz.

Seçili ürünlerde indirim üzerine indirim ile damping etkisi ile hızlı satış amaçlı ve yeni müşteri çekmek amaçlı satışını yaptığımız tüm ürünler söylemeye gerek yok ama kapalı kutu orjinallik sorgulamalı karekodlu %100 orjinal elektronik sigara ürünleridir. Orjinallik konusunda her zaman söz verdiğimiz gibi sorgusuz iade garantisi ile satışlarımız hızla devam ediyor.

Smok, Vaporesso, Justfog, Tesla, Yihi, Joyetech, Eleaf gibi bir çok popüler elektronik sigara markasının DL ve MTL içim yapılabilir Kit - Mod ve Pod Sistem Elektronik Sigara modelleri ve coil, Pod kartuş ürünleri ekstra indirimde...

Yogi, Dinner Lady, One Hit Wonder, Elysian Labs, All Day Vapor, Eliquid France, Saltica, Nasty Juice, Ruthless, Five Pawns, Cuttwodd, Vapetasia, Coil Glaze, Junky Stars, Double Barrel gibi premium elektronik sigara likitleri en ucuz fiyat garantisi ile Türkiye'nin her yerine aynı gün kargolanarak en hızlı biçimde ulaştırılır.

GeekVape, Steam Creave, Advken, Digiflavor, OBS, Vapefly, Augvape, Aspire, Smok, Eleaf, Vaporesso, Dejavu, Coil Art, Expromizer, iJoy, Taifun, Vandy Vape, VGOD, Wismec, Wotofo gibi popüler Atomizer markalarının DL ve MTL içim için üretmiş olduğu RDA, RDTA, RTA, Sub-Ohm tank ve MTL Atomizer modellerini en ucuz fiyatla %100 Orjinal olarak kapalı kutulu şekilde iade garantisi ile satıyoruz.

Ayrıca Elektronik Sigara Yedek Parça ve E Sigara Aksesuar kategorilerimizde Drip-Tip, Atomizer Camı, Elektronik Sigara Pili, Dıy Sarım teli ve Pamukları ve DIY ekipman setlerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Yorum Yap