Suorin Air Plus ile Suorin Air V2 Karşılaştırması

Yazar Buhar Adam 25/05/2019 1 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,

Suorin Air Plus ile Suorin Air V2 Karşılaştırması

Suorin Air Versiyon 2 ve Plus versiyonları arasında yapacağımız özellik, kapasite, ebat, ergonami, fiyat karşılaştırması ile Suorin Air Pod Sistem elektronik sigara satın alacak kullanıcılar için yönlendirici bilgi edinici bir yazı olmasını umudediyoruz. Pod elektronik sigara seçimi yaparken kriterlerinizi şema şeklinde basit çizelge ile kıyas yapabilir kullanım değerlendirmesi yapabilir ve bu doğrultuda daha sağlıklı ürün seçimi yapabilirsiniz.

Güncellemelerle ve yükseltmelerle gelen Suorin Air Plus daha uzun pil ömrü ve likit kapasitesine sahiptir ve ebat olarak sadece çok az büyümüştür. Air V2 versiyonda 1.2 tek seçenek kartuş ile 1.2 direnç ile vaping deneyiminin dışına çıkamazken Air Plus modelinde Dl içime daha yakın olan 0.7ohm ve 1.0 mtl içim yapabilirsiniz. Pil gücü kapasitesi iki kattan daha fazla bir içim sunan Plus versiyonda coil direnci düşerken cihazın daha iyi bir güç çıkışına sahip olmasıda ayrıca buhar performansına artı yönde iyileştirme yapılmış olduğu görülüyor daha keskin ve az buhar üretiminden daha fazla buhar ile aroma lezzeti serbest içim ile yakalamayı hedefleyen bu güncelleme ile daha keyifli ve lezzetli bir performans sağladığı aşikar. 

Eski sürüm ile güncel sürüm neden kıyaslanır diyeceksiniz birileri paylaşmış ve yorumlamış bizde onu yorumlayalım istedik ama ne derecede faydalı neresinden faydalı olur bilinmez. Fiyat performansı olarak Suorin Air Plus 30 dolar civarındadır Air V2 versiyonda 20 dolar civarındadır. Bazı yerlerde fiyatın farklılığı yarı yarıya görmek mümkün bu da zaten bence normal çünkü özellik olarak da iki kat iyileştirme sunulmu Plus versiyonda diyebiliriz. Pod Sistem Elektronik Sigara modelleri satın almak isteyen e sigara kullanıcı ve kullanıcı adaylarının elektroniksigaralikitci'yi ziyaret etmesini tavsiye ederiz en güncel modeller ve salt likit çeşitleri ESL'de

1 Yorumlar

İlker Karaca:
21/07/2019, 01:33:40 AM
Cevapla

Plus stoğunuza gelecek mi, gelecekse ne zaman?

Yorum Yap