Aspire AVP İnceleme - AVP Pod Kit Genel Bakış

Yazar Buhar Adam 29/05/2019 1 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,

Aspire AVP İnceleme - AVP Pod Kit Genel Bakış

Aspire AVP, 2ml likit kapasitesi ve dahili hızlı şarj olabilen 700mAh güçlü bataryası ile 3 kademe ayarlabilir pod sistem hepsi bir arada elektronik sigara kiti AVP'yi yakından inceleyelim.

1.2 dirençteki kapsülü ile orta sıkı bir mtl içim deneyimi sunan AVP Pod kartuş sıcak ve serbest bir çekim sunar bu Smok Novo ile hemen hemen yakın bir içim deneyimi sunar. 2ml e likit kapasitesi günlük kullanımda yüksek nikotin gücü olan salt likit kullanımında hemen hemen yeterli bir seviyedir. %80VG oranına sahip DL içim e likit sıvıları ile de sorunsuz bir kullanım sağlayan kartuşun likiti ısıtması ve aroma lezzetini eksiksiz sunduğu denemelerde görülmüştür fakat DL içim için 2ml likit kapasitesi tam günü çıkarmayacak birkaç kez likit ilavesi gerekecektir. Hava ayarı bulunmayan yapı eksi olarak görlebilir fakat 3 kademe seçenekler ile bu durum hem pil performansı hemde içim keyfi olarak kişiselleştirilebilir şekilde tasarlanmış ve tatmin edici düzeyde bir içim sağlıyor. Ayrıca Aspire Kartuş seçeneği olarak kutudan çıkan 1.2 ohm nikrom bobine alternatif olarak 1.3 ohm seramik bobinli kartuşu da sunuyor. MTL de sıkı çekim tercih edenler için biraz daha sıkı çekim bir kapsül olarak tercih edilebilir. Aspire AVP Elektronik Sigara Likitci'de en ucuz fiyat Türkiye'de perakenda satış fiyatı takribi olarak 250 tl civarında olması gerekiyor.

 

 

Karbon fiber tasarıma sahip Aspire AVP spor görünümü ve renk seçenekleri ile dinamik, güçlü ve malzeme kalitesi bakımından son derece başarılı rakiplerine göre daha lüks hissettiriyor denilebilir. Aspire markasının coilli Pod sistemlerindeki büyük başarısından sonra AVG gibi hazır tekrar doldurulabilir kartuşlu pod sistem ile piyasaya girmesi biraz geç bir karar olmuş olsa da AVP kullanıcıyı her anlamda tatmin edebilecek donanım ile başarılı bir Pod Elektronik Sigara olmuş.

3 kademe ayarlanabilir watt çıkışını 5 kere serı şekilde pod sistemi çalıştırdıktan sonra iki kez seri basım ile kademeler arasında geçiş yapabiliyorsunuz. 1. kademe kırmızı ışık ile gösterilir watt çıkışı 8 watt'dır. 2. kademe mavi 10Watt, 3 kademe yeşil 12w çıkışa sahiptir. Aynı zamand pil durum çubuğu led göstergeside geriye dönük şekilde gösterim sağlar. Yeşil ışık, pilin 3,8 voltun üzerinde, mavi ışık ise 3,5-3,8 volt ve kırmızı ışık ise pilin 3,5 voltun altında olduğu gösterir. Cihazı arj ederken kullanmak mümkündür ve fabrika verisi olarak tam boş pil takribi olarak 45 dakika civarında dolmaktadır.

Ergonamik tasarıma sahip Aspire AVP kartuşu ile birlikte sadece 73 gramdır. Sağlam malzeme güçlü ve dinamik görünüm ve ergonamiyi bir arada satın alabileceğiniz AVP Pod Sistem Elektronik Sigara'nın en belirgin artı yönleri ve eksilerine bakacak olursak.

AVP Pod Kit Teknik Bilgisi ve Özellikleri:

Doldurulabilir Pod Sistemi - Değiştirilebilir Kartuş
Boyutlar - 82mm tarafından 39mm, 14mm
Entegre 700mAh Şarj Edilebilir Pil
Watt Çıkış Aralığı: 8-12W
Kırmızı Işık - 8W
Mavi Işık - 12W
Yeşil Işık - 14W
BYPASS Modu
Güç Ayarlama Düğmesi
Çinko-Alüminyum Alaşımlı Şasi Yapımı
Çekmeli Aktif Ateşleme Mekanizması
2 mL Kapasiteli Meyve Suyu Pod
1.2ohm Nikrom Pod
1.3 ohm Seramik Bölme - Yalnızca Kırmızı, Krom ve Yeşil
Dolgu Sistemi - Silikon Tıpa
Snap-In Manyetik Bağlantı
LED Pil Ömrü Gösterge Işığı
Kordon Ek Noktası
Otomatik Kesim
Kısa devre koruması
Aşırı Şarj Koruması
Aşırı ısınmaya karşı koruma
MicroUSB Şarj Noktası
Siyah, Gri, Gökkuşağı, Turuncu, Mor, Kırmızı, Krom ve Lime Green renklerde mevcuttur

Kutu İçeriği:

1 adet Aspire AVP Pod Sistem
2 adet Aspire AVP Doldurulabilir Kartuşu
1 adet MicroUSB Kablosu
1 adet İpi
1 adet Garanti Kartı
1 adet kullanım kılavuzu

Artıları:

Mükemmel malzeme kalitesi
Rahat kullanım
Sıcak buhar üretimi
Sabit çıkış
İyi pil ömrü (özellikle düşük ve orta ayarlarda)
Mükemmel lezzet
Cepde taşıma ve saklama kolay
Güzel kordon tasarımı
Orta nikotin gücüne sahip salt likitler için mükemmel
Sızıntı veya sıçratma yapmıyor

Eksileri:
Ayarlı olmayan hava akımı
Likiti değiştirmek için kartuşu boşaltamazsınız
Büyük ve kalın ağızlı likit şişeleri ile doldurulması zor.

Aspire AVP Tanıtım Videosu

1 Yorumlar

Erhan:
23/08/2019, 08:08:27 PM
Cevapla

Merhaba kartuşların coili tekrar sarılabilir mi

Yorum Yap