CuttWood Salt Likit Çeşitleri ve İçerikleri

Yazar Buhar Adam 12/07/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Likit Blog Yayınları,

CuttWood Salt Likit Çeşitleri ve İçerikleri

Amerika'nın ünlü premium e likit markası olan CuttWood'un yeni 35mg tek seçenek olarak elektronik sigara piyasasına sunduğu salt likit ürünleri ve bu salt likitlerin içeriğinde bulunan aromalara gelin birlikte kısa bir göz atalım. 

CuttWood Salt Likitler:

Cuttwood Bird Brains Salt Likit 30ml 35mg, İçeriğinde Meyveli Tahıl Gevreği tatları bulunan salt likit %50Vg oranına sahiptir.

Cuttwood Boss Reserve Salt Likit 30ml 35mg, Kuruyemiş, Kreker, Bal, Süt, Mısır Gevreği tatları karışımı bulunan salt likit %50Vg oranına sahiptir.

Cuttwood Mega Melons Salt Likit 30ml 35mg, Kavun, Mango, Papaya ve Tropikal meyve tatları bulunan salt likit %50Vg oranındadır.

Cuttwood Salt Likit Tobacco Trail 35mg, İçeriğindeki aromalar Tütün ve Bal olan salt likit %50Vg oranındadır.

Cuttwood Sugar Drizzle Salt Likit 30ml 35mg, içeriğinde Tarçın, Kremşanti, Turta tatları bulunan salt likit %50Vg oranındadır.

CuttWood Unicorn Milk Salt Likit 30ml 35mg, Çilek ve Süt Kremaları karışımı lezzetleri içeren salt likit %50Vg oranındadır.

MTL içim için üretilen Cuttwood e likit sıvıları ve salt likitler coil ömrünüzü en uzun şekilde koruyarak kullanım yapmanızı sağlayan yüksek kaliteye sahip 1. sınıf premium likitlerdir. Kullanım esnasında boğaz yormaz tat bırakmaz ve boğaz vurumu son derece yumuşak ve tok bir içim deneyimi sunar.

 

 

 

Yorum Yap