Nasty Juice Berry Serisi Likitler

Yazar Buhar Adam 15/07/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Likit Blog Yayınları,

Nasty Juice Berry Serisi Likitler

Berry Serisi Likitler, Malezya menşeli e likit üretici Nasty Juice'nin 3 çeşitten oluşan Berry serisi e likit sıvılarını gelin de yakından tanıyalım. Premium kaliteye sahip olan Nasty Juice Berry likitler %70Vg oranına sahiptir ve 0mg, 3mg ve 6mg nikotin gücü seçenekleri ile listelenir. Sub Ohm tanklar ile yüksek buhar üretimi ve lezzet sunumu yapılan bu kaliteli likit çeşitleri boğazı yormaz, tatlı bir tat bırakmaz ve gün boyu rahat bir içimle yumuşak bir boğaz vurumu ile vaping deneyimini keyifli bir hale getirir.

Nasty Juice Berry Likitler

1-) Sicko Blue, tatlı bir tat ile ahududu içimi ilk önce hızlıdır ve sonra rahat bir içime döner. Sert çekimlerde ahududuyu çok canlı ve doygun bir şekilde hissedersiniz ve oldukça keyiflidir. Yoğun bir şekilde ahududu meyvesini elektronik sigara da deneyimlemek isteyenlerin peşini bırakamayacağı özel bir tattır.

2-) Broski Berry, Karışık Dağ Meyveleri tatlarını çözümlemek zor burada vaping yapan iki farklı kişi kesinlikle farklı tatlar hissetiğini söyleyecektir ki siz bile ilk anda aldığınız tatları ayrıştırırken çelişkiye düşüyorsunuz. Ahududu, böğürtlen ve ekşi bir tat ile karışım gibi bir tat veriyor ve anoson kokusuna benzer tat ve koku ile bitiş. Kafa karıştırıcı bir tat olduğu söylemek gerekir yoğun tatlı bir likit ve orman meyvelerine bayılmıyorsanız içimi sizi yorabilir kokusu da tabiki ama her içimde kaliteli bir e likit sıvısı olduğunu aklınıza getirir.

3-) Star Gazing, Birincil lezzeti Yaban mersini olan bu likit ilk içimde sağlam bir vuruş yapılmadıysa kara üzüm tadını ve kokusunu anımsatıyor sonra sonra içimler sıklaşınca ve derinleşince yaban mersini tadını fresh bir şekilde alıyorsunuz. içeriğinde bulunan muşmula, Vişne, Dut, ve ahududu tatları tek tek alamazsınız. Sanki bir karışım ile lezzet özelleştirilmiş gibi bu durum Nasty Juice'nin genel durumu sade tadını hiç alamadım şimdiye dek illaki hafif mentlol olur başka tatlar ile karışım olur bu durum sade tatlardan hoşlananlar için ve o beklentiyle bu likite para vererek satın alan ilk kullanıcılar için biraz can sıkıcı olabilir fakat farklı lezzet denemek isteyenler için her zaman özel lezzetler Nasty Juice'e mevcut.

Yorum Yap