Elektronik Sigara Likitci 05.08.2019 Yeniler

Yazar Buhar Adam 05/08/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,Likit Blog Yayınları,Pod Elektronik Sigara İncelemeleri,

Elektronik Sigara Likitci 05.08.2019 Yeniler

Elektronik Sigara Likitci yeni Elektronik Sigara ürünleri 05.08.2019, Daha çok Amerikan menşeli premium likit ve salt likit ürünleri ağırlıklı yeni ürünler listemiz de özellikle LOADED Likit, LOADED Salt Likit, RUTHLESS E Likit ve RUTHLESS Salt Likit çeşitleri listemiz kalabalıklaşmıştır. Aynı zamanda Naked Salt Likit çeşitlerinde American Patroit, Solace Salt Likitler, Halo Salts, OPHM Project Salt Likitler yeni salt likit ürün çeşitlerimize dahil edilmiştir. Türkiye'de Likitci denilince ilk akla gelen ürün çeşitliliği ve ucuz fiyatlarla en iyiyi sunduğumuz Premium e likit sıvıları Buhar Adam güvencesi ile %100 orjinal ve orijinallik konusunda herkesinde bildiği gibi iade garantilidir.

Türkiye'de en çok talep gören Stick (Kalem Tipi) Pod Sistem Elektronik Sigara modellerinin başında gelen Smok INFINIX'in yeni sürümü ve geliştirilmiş versiyonu INFINIX 2 yoğun talem üzerine 3 renk seçeneği ile stoklarımıda en ucuz fiyat garantisi ile satışa başlamıştır.

Uzunca bir süredir genel anlamda Türkiye'de stok sorunu bulunan Justfog C601 Pod Kartuşları da stoklarımızdadır. Aynı zamanda bol buhar seven kalem tipi elektronik sigara kullanıcıları için Smok'un en popüler Stick tarzı Sub-ohm Tanklı Kiti Prince Kit de 3 renk seçeneği ile yeniden satışa hazır. Ve Caliburn Pod Sistem Kiti ve Calirburn Pod Kartuşu da unutmamak gerekiyor.

Premium e likit, Yeni model Pod Sistem Elektronik Sigara Kitleri, Hemen hemen her marka coil, kartuş, Atomizer gibi ürün modelleri ile devamlı güncel ve ucuz fiyatla elektronik sigara satışı yaptığımız Buhar Adam sitelerimiz'den her satın aldığınız ürünün aynı gün kargoya verilmeini garanti ediyoruz. %100 orijinal ürün olduğunu garanti ediyoruz.

Yorum Yap