Freemax GEMM 80W Kit İncelemesi

Yazar Buhar Adam 16/08/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,

Freemax GEMM 80W Kit İncelemesi

GEMM 80W Kit, Markanın kullanmış olduğu PCTG malzeme ile tam güvenli ve hafif bir kullanım sunan 3 kademe ateşleme gücüne sahip kalem tipi elektronik sigara kit modeli GEMM 80W Kit dahili 2900mAh pil gücüne sahipir. 5ml (G1 Hasır Bobini Standart Baskı); 4ml (G2 Mesh Bobin Standart Baskı), 2ml (TPD Baskı) e likit kapasiteleri ile satışa sunulan GEMM Kit çapı FREEMAX'ın bir önceki Stick tip e sigara modeli Twister^dan daha kısa ve kalın yapıdadır. Kartuş tarzı tek kullanımlık e likit kapsüllü atomizer içerisinde yerleşik olarak gelen bobinlerin ve atomizerin kalitesi son derece başarılı dış gövdesi sert platik olmasına rağmen sağlamlık hissi uyandırıyor. Tek kullanımlık bu bobinleri sonradan sarım yapmaya yatkın bir şekilde tasarlanmış fakat ben genel anlamda pod sistem ve diğer e sigara modellerinde hemde 2900mAh pilin anlık dearj olabildiği Sub Ohm tanklarda uygun görmüyorum.

3 kademe watt çıkışlı modun kullanımı oldukça basit 5 tıklama ile açma - kapama işlemi yapılır 3 kez seri tıklama ile mod seçenekleri arasında dolaşılır. Mod seçeneklerini size led ışık bildirimi ile gösterilir. Kırmızı ışık yandıysa serbest çekim, sarı ışık yanıyorsa orta sert içim , yeşil ışık yanıyorsa sert ve keskin içim modu aktif demektir.

Hava akış ayarlamasının dahi yapılabildiği tek kullanımlık tankların performansı son derece başarılıdır ve her içim modunda kuru vuruş olmadan sızdırma, sıçratma gibi problemlerden uzak keyifli bir içim ve aroma lezzeti sunmaktadır. Normal tanklarla kıyasta bile aynı sonuçları aldığımız GEMM Sub Ohm tanklar Fireluke 2 tankı ile aynı oranda içim ve likit tadı sunuyor diyebiliriz. Tank seçenekleri içerisinde Çay elyafından yapılmış bobinli seçenek de iyi bir içim sunuyor ama özellikle normal coillerden bir farkı olması beklentisi ile seçim yapılarak alınırmı bilemiyorum. 

Kullanım esnasında pil durumunu led bildirimleri ile her vaping de kullanıcıya gösteren mod led ışık gösterimleri şu şekildedir. Yeşil:% 100 -% 65, Sarı:% 65 -% 30, Kırmızı:% 30 -% 0 aralığında pil gücünüz olduğu gösterir.

Freemax GEMM 80W Kit'in belirgin eksi yanlarından bahsedecek olursak zincirleme ve uzun süreli vapinglerde yüksek watt seçeneği seçiliyse mod'un üst kısmı biraz ısınıyor. Kitapçıkta yer alan watt çıkış modları sadece kullan at Gemm Tank için geçerlidir farklı tankları kullandığınızda sunulan fabrika verileri yanlış çıkabilir. Şarj süresi de genel olarak 3000mAh pil gücüne sahip emsal e sigara modellerine göre biraz yavaştır. Mod ayarlamalarını gö önünde bulunduracak olursak kit olarak kullanımda iyi bir cihaz fakat farklı tanklar ile kullanım yapmayı düşüyorsanız öngörülen ayarların tamamı şehir efsanesi diyebilirim. Freemax bunu bilerek yapmış olmalı ki kullan at Sub Ohm tankları da satabilsin. Zaten tank fiyatını da uygun tutmuş bir çok popüler markanın coil fiyatlarını göz önünde bulundurucak olursanız hemen hemen aynı fiyatlara tekabül ediyor diyebiliriz.

FreeMaX GEMM VW 80W Mod Özellikleri:

Boyutlar - 131.65mm ve 25mm Çap
Entegre 2900mAh Şarj Edilebilir Pil
Maks. Watt Çıkışı: 40W, 60W, 80W
Gerilim Çıkış Aralığı: 0-4.2V
3 Güç Seviyesi - Yumuşak, Orta, Sert
Direnç Aralığı: 0.1ohm - 3.0ohm
Çinko Alaşımlı Şasi Yapımı
Tek Sezgisel Yangın Düğmesi
Akıllı LED Pil Ömrü Gösterge Işığı
Fazla Mesai Koruması
Aşırı Şarj Koruması
Aşırı ısınmaya karşı koruma
Pil sanal yüksek koruma
Aşırı yükleme koruması
Kısa devre koruması
MicroUSB Bağlantı Noktası

FreeMax GEMM Tek Kullanımlık Sub Ohm Tank Özellikleri:

25mm Çap
5 mL Kapasite
4 mL Kapasitesi
Gıda Sınıfı PCTG Plastik Yapı
Üstten Dolum Sistemi - Silikon Tıpa
Entegre Bobin Serisi
0.15ohm G1 Hasır Bobin - 40-80W olarak değerlendirildi
0.2ohm G2 Örgü Bobin - 40-80W olarak değerlendirildi
Çift Oluklu Alt Hava Akımı Kontrol Halkası
510 Bağlantı
Berrak, Mavi ve Gümüş renklerde mevcuttur

Paket İçeriği:

1 Adet FreeMaX GEMM 80W VW Mod
1 Adet GEMM Tek Kullanımlık Tank
1 Adet Ekstra GEMM Tek Kullanımlık Tank
1 Adet 0.15ohm G1 Örgü Bobin - 40-80W olarak değerlendirildi
kullanım kılavuzu
1 Adet USB Şarj Cihazı
Uyarı Kartı
Garanti Kartı

Ürün Tanıtım Videosu

Yorum Yap