2019 Yılının En İyi Pod Kit Elektronik Sigara Modelleri

Yazar Buhar Adam 17/08/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,

2019 Yılının En İyi Pod Kit Elektronik Sigara Modelleri

Son yıllarda kullanım rahatlığı ve uygun fiyatları ile popüler hale gelen Pod sistem elektronik sigara modelleri her geçen gün artıyor. Pod Elektronik Sigara pazarında söz sahibi olmak isteyen Smok, Vaporesso, Eleaf, Joyetech, Voopoo, Joyetech gibi tanınmış markaların yanı sıra özellikle Türkiye'de ilk kez markasını modelini duyduğumuz pod elektronik sigara üreticilerinin de ürünlerini ele alarak en başarılı pod elektronik sigara modellerini sizlerle paylaşacağız. Sıralamayı belirleyen kriterler öncelikle içim kalitesi, malzeme kalitesi, ergonomi, kullanım seçenek ve çeşitliliği (hava ayar kanalı olabilir, watt çıkış güçleri olabilir ve benzeri şeyler), Özellikle daha sonra coil veya kartuşunun bulunabilir olması ve çeşitliliği, fiyat performansı gibi öncelikli konular üzerinden en iyi pod kit listemizi paylaşıyoruz.

1-) Smok Nord Pod Kit, Türkiye'de elektronik sigara denilince ilk akla gelen markaların başında gelen SMOK Tech firmasının en gelişmiş özellikli pod sistem başlangıç kiti NORD Kit dahili 1100mAh pil gücüne sahiptir. Salt likit ve Freebase e likit sıvıları ile kullanıma uygun olan NORD POD MOD ile birlikte gelen dahili değiştirilebilir coilli pod kartuşu 3ml e likit kapasitesine sahiptir. Sıkı MTL, ve serbest çekim DL içim sunan yedek bobin başlık seçenekleri olan 1.4ohm regular coil, 1.4 ceramic coil ve 0.6ohm Mesh coil ile hem az buhar sıkı çekim kullanım yapabilir hemde normal likitler ile bol buhar nargile tarza yakın bir içim yapabilirsiniz.

2-) Uwell Caliburn Pod Kit, Sıkı bir MTL içimi keskin tatlar ile deneyimlemek isteyenlerin adeta buluşma noktası haline gelmiş bir pod sistem elektronik sigara modeli diyebiliriz. Caliburn Pro-FOCS lezzet teknolojisi ile çok hızlı ateşleme ve coil koruma sistemi ile en hızlı performans da devamlı aynı yüksek kalitede vaping yapmanızı sağlar. 520mah pil gücüne sahiptir ve 2ml e likit kapasitesine sahiptir. Caliburn Pod Kartuş özellikleri ise 1.4ohm dirence sahip değiştirilebilir kartuş kullanılır.

3-) Smok Infinix ve Infinix 2 Pod Sistem Kitleri, Hemen hemen aynı özellikleri barındıran Smok markasının kalem tipi Jull Pod benzeri tasarımdaki ergonomik ve hafif Infinix 250mAh'dir Infinix 2 ise 450mAh pil gücüne sahiptir. Detay gerektiren ekstra bir fark yapılmamış çünkü sıkı çekim pod elektronik sigara denince aroma lezzetini en iyi veren podların başında gelir. 2ml e likit kapasitesi bulunan Infinix Pod Kartuşları hem ilk model hemde bir üst model olan 2 versiyonunda kullanabilirsiniz.

4-) Vaporesso Renova Zero Pod Kit, 650mAh dahili pilli 1.6 ml likit kapasitesine sahip tekrar doldurulabilir değiştirilebilir kartuş kafaları kullanan pod sistem elektronik sigara başlangıç seti özellikle Buhar Adam sitelerimizden satın alan müşterilerimizin memnuniyet belirtmeleri üzerine listemize girmiş Türkiye'de en çok tercih edilen Pod Elektronik Sigara modellerinden biridir.

5-) Aspire Breeze 2 Pod Kit, Nord benzeri DL ve MTL içim yapılabilir (0.6ohm coil seçeneği ile normali likitler de kullanılabilir) pod kit modelidir. 1000mAh pil gücüne sahip 3ml e likit kapasiteli pod kit kartuşları coil ile ayrı satın alınabilir veya değiştirilebilir coilleri satın alınarak kullanıma devam edilebilir. MTL içimi ülkemizde lider ve öncü olarak tanıtan Aspire markasının ayrıca Nautilus 2 model coillerini de kullanabileceğiniz Nautilus AIO Pod Kit de en çok tercih edilen pod modellerinden biridir.

6-) GeekVape Frenzy Pod Kit, 950mAh pil gücü ve 2ml e likit kapasitesili pod kit 1.2ohm ve 1.6ohm GeekVape NS coillerini kullanır. Geleneksel likitleri ve salt likitleri kullanımı son derece başarılı bir pod cihazdır. Mikro Yongaseti sayesinde hızlı bir ateşleme yaparak 460 Derece sıçaklık ile e likiti ısıtabilirsiniz ve salt nikotine nazaran daha yüksek ısılarda çözünen freebase nikotinli e likit sıvılarını kullanabilirsiniz.

7-) Smok Novo Pod Sistem Kiti, 450mAh pil kapasitesi ve 2ml likit kapasitesine sahip tekrar doldurulabilir kartuşlu bir model olan NOVO Pod Kit'in en belirgin özelliklerinden biri tuşsuz kullanım rahatlığı, küçük, hafif ve ergonamik oluşudur. Sıkı çekim mtl içim yapabileceğiniz 1.2 ohm dirence sahip kartuşlarının yanı sıra 1.5ohm ve 0.8 mesh kartuş seçenekleri de bulunmaktadır.

8-) Veiik Airo Pod Kit, 360mAh pil ve 2ml tekrar doldurularak kullanılabilir pod kartuşlarını kullanan aromayı çok iyi veren pod sistem kitidir. Elektronik Sigara Likitci sitemizden satın alan müşterilerin tamamı beğendiğini ve çok iyi bir pod elektronik sigara olduğunu belirtmiştir.1.2 ohm dirence sahip 2ml likit hazneli orjinal VEIIK Airo Pod kartuşları kullanım süresi ve sıkı çekim olarak başarılı pod kafaları içerinde ilk sıraları almaktadır.

NOT: Fiyat performansı olarak en çok tercih edilen ergonamik rahat kullanımı bulunan mini pod sistem elektronik sigara kiti Justfog Minifit modelidir. Yani en ucuz ve en çok tercih edilen modeldir.

En ucuz fiyat garantisi ile satışını yaptığımız pod elektronik sigara modelleri, Pod Kartuşları kullandıktan sonra yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum Yap