Yeni E Sigara Ürünleri Listesi 22 - 29 / 08. 2019

Yazar Buhar Adam 22/08/2019 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,

Elektronik Sigara Likitci Haftanın Yeni E Sigara Ürünleri Listesi 22 - 29 / 08. 2019

Elektronik Sigara Likitci de dahil olmak üzere Buhar Adam Elektronik Sigara sitelerimizin stoklarına yeni ürün olarak veya daha önce tükenen elektronik sigara ürünlerinin stoklarımıza girdiğini bilgisini paylaştığımız haftanın yeni eklenen ürünleri listemizde yer alan ürünler stoklarımızda yeterli kadar olan ve satışa hazır yeni eklenen ürünlerden oluşmaktadır. Güncellenen stoklarımızda neler yok neler Nasty Juice FreeBase e likit çeşitlerini fulledik... Meyve serisi Nasty Juice likitler tam çeşit, Mangolu likit sevenler için Cushman Serisi, Dizzit Serisi, Tütün tadını keskin bir şekilde e sigarada hissetmek isteyenler için Bled serisi Nasty Juice Likitler, Meyveyi yoğun bir şekilde bol buhar ile içemekten hoşlananlara Ballin Serisi, Kilo ve Nasty işbirliği ile Kilo Nasty serisi çeşitleri, Kombat serisi, Berry serisi, tam çeşit NASTY SALT serisi ve son olarakta nargile sevenler için hem geleneksel nikotinli hemde salt nikotinli full çeşit Shisha serisi e likit sıvıları tam kadro elektronik sigara likitci^de sizleri bekliyor.

MTL içim seven kendi setini oluşturmayı seçen e sigara kullanıcıları için DIGIFLAVOR SIREN 2 24MM GTA MTL Atomizer tekrardan stokta sınırlı sayı bitmeden şu günlerde ender bulunabilir bir tank olduğunu düşünürsek fırsat bir ürün diyebiliriz. 

IQOS kullanıcıları için HEETS sigara çeşitleri olan Yellow Label, Amber Label ve Turkuaz Label stoklara tekrardan girdi en ucuz fiyat avantaji ile hemen satın almanın şimdi tam sırası.

RTA Tank atomizerin en iyi ve en çok tercih edilen modellerinin başında gelen GeekVape Zeus X RTA Atomizer Silver renk sınırlı sayıda bitmeden hemen satın al.

Loaded Freebase e likit 120 ml tüm çeşitler stoklarımıza tekrar girdi kaliteyi uygun fiyat ile ekonomik boyutta satın almanın şimdi tam sırası

Loaded Salt Likitler tam çeşit olarak stoklarımızda premium salt likit ile pod elektronik sigara keyfini bir adım öne taşımanın tam sırası.

Ruthless 120ml likit çeşitleri ucuz fiyatla iade garantili satın almanın keyfini yaşamak isteyenler buyursun gelsin.

Ruthless premium salt likit çeşitleri ile düşük watt çıkış mtl ve pod kit kullanıcıları için kaliteli likitte nokta atışı bir marka ve ürün yelpazesi ile Buhar Adam sitelerimizde sizleri bekliyor.

Yogi Salt Likitler tam çeşit tekrar stoklarımızda lezzet ödüllü markanın yüksek kaliteli salt likitlerini denemeden e sigara içiyorum dememelisiniz.

Naked 100 American Patriot 30ml Salt Likit 35mg ve 50mg nikotin gücü seçenekleri ile güncellenen stoklarla satışa tüm hızı ile devam ediyor.

Solace Premium salt likitler için son noktası aynı şekilde Ripe Vapes VCT Handcrafted Saltz Salt Likit denemeden eğer bir sınıf varsa oraya dahil olamassınız denemeden geçilecek bir likit olmadığını içerkenki her vaping deneyiminde size hissettiren ahenge sahip lezzete sahip olan bir salt likittir.

Blitzen RTA ara ara kalmasada devamlı stoklarımızda olmaya devam edecek aynı zamanda Amiit MTL RTA Aromamizer Plus ve Nautilus 2 ve Nautilus 2s tanklarıda tükenmeden hemen satın alabilirsiniz.

Vaporesso LUXE S Kit ve daha fazlası devamlı güncellenen ve yenilenen stoklarımızı takipte kalın fırsat fiyatlar ile orijinallik konusunda her her daim sorgusuz iade garantili kapalı kutu ürünlere sahip olun.

Yorum Yap