En İyi Elektronik Sigara Şarj Aletleri 2017

Yazar Buhar Adam 27/10/2017 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,E Sigara Yedek Parça Blog,

En İyi Elektronik Sigara Şarj Aletleri 2017

 

Efest LUC V4 Özellikleri

Artıları
0,5-2,0 amp şarj oranları
Bir güç bankası olarak kullanılabilir
Eksileri
1. sürüm fazla ücretler

İnceleme
Vape mağazalarında ve çevrimiçi vape mağazalarında en yaygın bulunan pil markalarından biri olan Efest, aynı zamanda çok iyi bir dörtlü şarj cihazı üretiyor. LUC V4, doğruluk bakımından en iyi toplanmaya çok yakındır ve aslında vaping pillerini daha hızlı şarj edebilir. Bazı yüksek üst deşarjlı lityum iyon piller 2.0 amp şarj hızını idare edebilecekken, bazıları için tasarlanmamıştır; spesifik pilleriniz için üretici spesifikasyonlarını "maksimum şarj oranı" için kontrol edin. Pilleriniz şarj oranını kontrol edebilirse, flaşla kapanmaya hazır hale geleceklerdir.

Akılda tutulması gereken bir husus, Efest LUC V4 şarj cihazlarının ilk toplu bataryasının aşırı şarj olmasıyla bilinmesi. Bu, hücrelerin uzun vadeli ömrü için kötüdür. En eski sürümle sonuçlanacağınız ihtimal değil, ancak imkansız değil.

Xtar Roket SV2 Özellikleri

Artıları
0,25-2,0 amp şarj oranları
NiMH ve NiCD batts da suçlandı
Eksileri

İnceleme

Nispeten küçük ekran
Xtar'ın yeni ürünlerinden biri olan SV2 Roket, doğru, hızlı ve çok yönlüdür. Lityum iyonu dolduran pilleri 2.0 amper kadar yüksek oranlarda şarj edebilir. Şirkete göre, bu ünite tükenmiş bir Samsung 25r 18650 pilini 1,5 saatten daha kısa bir sürede şarj edebilir. Doğal olarak, 2.0 amper ayarından yararlanmak isterseniz, kullandığınız pillerin kabul edilebilir bir maksimum şarj oranına sahip olduğundan emin olmalısınız.

SV2 Rocket, vaplama için mükemmel bir pil şarj cihazının yanı sıra, NiMH ve NiCD pilleri de kullanabilir. Bu, bazı kağıtlar için güzel bir bonus olmasına rağmen, bu ürünün en çok ilgi çeken kısmı, lityum iyon pillerin ne kadar iyi işlendiğidir . İhtiyaçlarınıza en uygun iki kutuplu bir şarj aleti varsa Xtar SV2 Roket, satın alabileceğiniz en iyi şarj cihazlarından biridir.

Nitecore SC2 Özellikleri

 

Artıları
0,5-3,0 amp şarj oranları
Ayrıca NiMH ve NiCD pillerini de şarj ediyor
Bir güç bankası olarak kullanılabilir
Eksileri
Gösterge az miktarda bilgi gösterir
Hıza ihtiyacınız varsa, Nitecore SC2 sizin için şarj aleti. Bu çift pil ünitesi, 0,5, 1, 2 ve 3 amper şarj edebilir. Listedeki en hızlı şarj aleti yapar (yine, pillerinizin amperajı çalıştırabildiğinden emin olmanız gerekir).

Bu şarj cihazı sadece hızlı değil, çok yönlüdür. Nitecore SC2, vaping için güvenli, doğru ve zippy şarj cihazı olmanın yanı sıra NiMH ve NiCD pilleri de kullanabilir. Aynı zamanda bir çimdikte bir USB güç bankası görevi görebilir.

Nitecore SC2'nin ekran ve kullanıcı arabirimi sıradışı. Alfanümerik ekran ve pil göstergeleri yerine, her koy iki ışık sütununa sahiptir. Işıkların konumu şarj oranını ve pil ömrünü gösterir. Bu, biraz öğrenmeyi gerektirir ve en basit biçimde bilgi sağlamaz.

Xtar VC2 Plus Özellikleri

Artıları
0,5-1,0 amp şarj oranları
Büyük ekran
Ayrıca NiMH ve NiCD pillerini de şarj ediyor
Bir güç bankası olarak kullanılabilir
Eksileri

İnceleme
Hız, güç kaynağına bağlıdır
Şarj süresini gereğinden fazla tahmin eder
Yol savaşçıları, şarj cihazlarının ihtiyaçlarını karşılamak için Xtar VC2 Plus ürününe sıkı sıkıya bakmak isteyecektir. 0,5 veya 1,0 amper ile şarj edebilen iki ayrı yuva vardır. VC2 Plus'ın seyahat sırasında da kullanışlı bazı ekstraları vardır; NiMH pillerini şarj edebilmek ve bir güç bankası görevi görebilmek kullanışlı olabilir. Ünite geleneksel güç tuğlası kullanmaz, bunun yerine bir USB güç kaynağına takılan bir güç kablosuna sahiptir.

VC2 Plus, bu turda en geniş ekranı barındırıyor ve görüntüleme keyfi yaşıyor. İhtiyacınız olan tüm bilgileri görüntüler. "Kalan süre" özelliği harika olsa da, pilleri şarj cihazına ilk kez yerleştirdiğinizde ne kadar şarj süresine ihtiyaç duyulduğunu genellikle aşırı tahmin eder. Bu modelin bazı SKU'ları yalnızca bir gç kablosu ile birlikte gelir ve gç kaynağı olmaz. Bu şarj aletini başka bir cihazı şarj ederken kullanabilmeniz için en az 2.1 amperlik bir güç (tercihen yüksek) isteyeceksiniz.

Enova Gyrfalcon Hepsi-88 Özellikleri

 

Artıları
0,1-1,0 amp şarj oranları
Sekiz adet bağımsız bölme
Ayrıca NiMH ve NiCD pillerini de şarj ediyor
Eksileri
İnce piller için ekstra özen gereklidir
Kullanıcı Arayüzü ilk başlarda korkutucu olabilir

İncelemesi

Birden fazla cihaza sahip olan ortamlar, özellikle birden fazla iki veya üçlü mod modülü olan kağıtların şarj etme gereksinimi çok yüksektir. İki dört bölmeli şarj cihazı ile giderken size daha çok yönlülük sağlıyor, büyük bir şarj cihazında ısrarcı olan kağıtlar Enova Gyrfalcon All-88'i kesinlikle düşünmelidir. Sekiz bağımsız pil yuvası ile harika bir şarj cihazı.

Kullanıcı arabirimi, bu listede bahsedilen şarj cihazlarının en kompleksi olsa da, Gyrfalcon All-88 üstün kontrol sunmaktadır. Her defne için ayarlar kullanıcı tarafından belirlenebilir. Ayrıca, yuvalar kullanıcıların Li-Ion pilleri için belirli bir miktar ayarlamasına ve diğerlerinin NiMh pilleri için hazır olmasına izin vererek ayarlarını hatırlayabilir. Şarj cihazında, sekiz yuvanın hepsinin kurulumunu oldukça hızlı yapan bir kopyalama-yapıştırma işlevi vardır.

Beklendiği gibi, sekiz yuvayı bir amfilde kullanabilen sekiz bölük bir şarj cihazı büyük bir güç tuğlası gerektirir. Dolayısıyla bu büyük şarj cihazına ve geniş güç kaynağına yer açmanız gerekecek. Birden fazla akülü aygıt bulunan kağıtlar için, Enova Gyrfalcon All-88 kesinlikle buna değer.

Yorum Yap