Vaporesso Cascade Atomizer İncelemesi

Yazar Buhar Adam 19/11/2017 0 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,

Vaporesso Cascade Atomizer İncelemesi

Vaporesso Cascade Atomizer, Vaporesso markasının yeni 7 ml kapasiteli atomizer modeli Cascade ile likitlerinizi sömürmeye hazır mısınız ? Cascade buhar canavarı ile Vaporesso, piyasayı hemen hemen ele geçirmiş olan Smok atomizerleri ile yarışa hazırım dercesine güçlü bir atomizer yapmış gibi görünüyor. Aslına bakılırsa atomizer bu piyasada elektronik sigara cihazı sattıran en önemli unsur olduğunu düşünürsek biraz geç bile kalmış diyebiliriz.

Vaporessonun zeka ile bezenmiş yeni atomizerinde şaşırtıcı yenilikler görüyoruz. Ana depodan aşağıdaki bobine akan likit sıvıs bir kasnağa uğrar ve sonra ana depoya yumuşak bir şekilde süzülür. Vaporesso, bunu pratikte tasarım içinde ayrı bir metal bileşene atıfta bulunan "yenilikçi bir izolasyon yapısı" olarak adlandırdı. Bu ilave parça atomizerin tabanını ana depoya etkili bir şekilde birleştirir ve bobini ana depodan izole eder. Bunun faydası bobin değiştirmeyi daha kolay hale getirmiş gibi görünüyor, ancak kullanıcılar "damlamaya benzer" kurulumuyla daha iyi bir lezzet yaşayabilir. Bu sistemin lezzeti ve buharı nasıl etkileyeceğini düşünüyorsanız biraz daha atomizerin yapısından bahsedelim.

Likit tabandaki yarıklar vasıtasıyla kurulu bobinlere yönlendirilir. Bu bileşen ve hava akışı, yüksek sıcaklıklarda yeterli soğutma için atomizör tabanından kontrol edilir. Hava, kurulu gtm göbeği, bobin kafası ve bunların üçgen yerleşimi boyunca yerleştirilen büyük hava akışı girişleri vasıtasıyla atomizere girer ve hava akışının düzenli ve dengeli bir şekilde yayılmasını sağlar.

Özellikleri:

E-suyu kapasitesi: 7 mL
Boyut: 24 mm (D) x 60,5 mm (H)
-: 510


Kit İçeriği:

1 x Şelale Tankı
1 x GTM-2 Bobin 0,4Ω (40 - 80 W)
1 x GTM-8 Bobin 0.15Ω Önceden kurulmuş (80 - 200W)
1 x GT Bobin Adaptörü
1 x Yedek Cam Tüpü
1 x Kullanım Kılavuzu
1 x O Halkası

Sonuç olarak Vaporesso'nun SMOK Cloud Beast serisine rakip olarak çıkarmış olduğu bu atomizer modeli adından epey söz ettirecek gibi görünüyor.

 

 

Yorum Yap