Juul Vapor İnceleme

Yazar Buhar Adam 11/12/2017 1 Yorumlar E Sigara Blog Yayınları,

Juul Vapor İnceleme

Juul Vapor, Pax Labs buharlaştırıcı şirketinin elektronik sigara piyasasına katmış olduğu yenilikci ve kullanımı oldukça kolay e sigara modeli Jull Vapor daha çok basit, rahat ve ergonamik kullanım isteyenlerin tercihi olabilecek küçük boyutlu kartuş tarzında çalışan bir elektronik sigaradır.Kartuş tarzı doğru bir yanım olurmu bilmiyorum ama bu yeni nesil cihazda tablet benzeri likit içerikli kafalar bulunuyor cihaza farklı aromalar ve tatlar içeren bu tabletleri yerleştiriyorsunuz ve buharlamaya başlıyorsunuz.

Likit, tank, atomizer, coil derdi yok sadece basit aroma tabletlerini yeni nesi elektronik sigara cihazına yerleştiriyorsunuz ve herhangi bir tuşa basmadan çekiveryorsunuz.Her çekimde otomatik açılan bir mekanizmaya sahip bu cihazın pil ömrünü siz tetiğe geçirmedikçe görmüyorsunuz.Cihaza entegre hareket sensörlerini harekete geçirmek için bir kaç saallıyorsunuz ve aktif olan pil gösterge ışıkları size pilin doluluk oranını kırmızı, yeşil, turuncu, sarı yanıp sönen ışıklarla gösteriyor. Jull Vapor E Sigaranın perakende satış fiyatı Türkiye de ne kadar olur bilinmez ama genel fiyat ortalaması 50 dolar civarında olarak görüyoruz.

Cihazın pil ömrü tam günü çıkarmak için yeterli gelmedi diyebiliriz.Fakat tam boş olarak tekrar dolum süresi testlerimizde 1 saatin altında şarj olması gerçekten iyi ve evrensel usb şarj başlantısının da her yerde kolaylıkla bulunabilirliğini de göz önünde bulundurursak çok da sorun olacak bir durum gibi gelmiyor. Likit kartuşarı çeşitliliğinin çok fazla olmaması da eksi bir durum ama yeni bir cihaz ve illaki zamanla farklı lezzetler de eklenecektir.

Genel olarak bir sonuca varacak olursak daha çok az elektronik sigara kullanımına ihtiyaç duyacak olan ve basitlikten ergonamiden yana olan kullanıcıların tercih etmesi gereken bir tip e sigara cihazı denilebilir. Kartuşlarında bulunan Nikotin oranı da biraz fazla olduğundan biraz sert gelebilir her kullanıcının kolay tercih edebileceği bir tat elde edilemeyebilir ama zamanla tercihler ve likit çeşitliliği artacağına inanıyoruz.

 

1 Yorumlar

necmiye güldürsün:
12/06/2018, 09:45:36 AM
Cevapla

Juul marka sigaramın şarjını kaybettim nasıl temin edebilirim

Yorum Yap